Kuidas teha endale bet365 konto

bet365

Tervituspakkumine

Tested & Verified on 19 juuni 2024
Looge juba täna bet365 konto, avastage lai valik turge ja tehke panuseid maailma populaarseimas veebipõhises kihlveokontoris. Full T&Cs

Kõik selles ülevaates välja toodud andmed ja seisukohad on ülevaate koostamise seisuga ning arvamused ülevaate koostaja isiklikud seisukohad.

bet365 on maailma üks kõige populaarsemaid veebipõhiseid kihlveokontoreid. Eestis reguleerib bet365 tegevust Eesti Maksu-ja Tolliamet. Lühiülevaade sellest kuidas teha endale bet365 konto, näol on tegemist Eesti kihlveo turul alles hiljuti oma tegevust alustanud ettevõttega, millel on lähiaastatel suur potentsiaal tõusta kohalikuks turuliidriks.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

📝 Kuidas teha endale bet365 konto samm sammu haaval

kuidas teha endale bet365 konto – pole midagi lihtsamat. Tuleb ainult oma veebibrauseri aadressireale sisestada bet365 logi aadress ning vajutada seejärel “liitu” nupp. bet365 konto avamiseks tuleb seejärel avanevas pop-up aknas kõik nõutud väljad korrektsete andmetega täita.

Peale seda tuleb oma andmed kinnitada vajutades nuppu: “Loo bet365 konto”. bet365 lehel registreerimine võtab aega vähem kui 10 minutit ja on sujuv ning loogiliselt üles ehitatud protsess.’

bet365 Konto

Peale ülaltoodud sammude läbimist saabub su e-mailile bet365-lt kiri, milles on uue konto aktiveerimise link. Kuidas teha endale bet365 konto oma konto aktiveerimiseks ja bet365 registreerimise lõpule viimiseks? Tuleb sellele unikaalsele lingile kas klõpsata või kopeerida see oma brauseri aadressireale ning vajutada klaviatuuril “enter” klahvi.

Kui bet365 konto on aktiveeritud tuleb see lisaks ka kinnitada tuvastades, et registreerimisel sisestatud isikuandmed on õiged. Selleks pead bet365-le saatma pild, mis on tehtud ID-kaardi esi- ja tagaküljest või pildi passi isikuandmetega lehest.

Kui sul on nutitelefon käepärast on selle protsessi läbimine imelihtne. bet365 kontrollib sinu registreerimisel sisestatud andmed seejärel kiiresti üle ja juba 10-15 minuti pärast on bet365 konto lõplikult avatud ja kasutamiseks valmis.

🎁 bet365 tervitusboonus

Konto avamisel bet365 võivad kõik Eesti kliendid saada ettevõttelt potentsiaalselt tervitusboonuse. See on suurepärane võimalus muuta oma saldo kohe positiivseks ja tutvuda ka võimalustega, mida bet365 oma klientidele pakub. Vaata bet365 veebilehtedelt, kas boonuskoodid on saadaval.

📲 Mobiilne bet365 registreerimine

bet365 on ka üks juhtivaid mobiilse spordiennustuse pakkuja. bet365 konto avamine mobiilis on sama protsess kui läbi arvuti ja veebiversioonis selle tegemine. Vajutades nutitelefoni brauseris bet365 lehel konto avamiseks vajalikku “liitu” nuppu tuleb läbida juba eelpool kirjeldatud protsess.

bet365 mobiilne versioon võimaldab mängida mänge ja panustada olles arvutist eemal ning bet365 logi sisselogimise lehekülje kaudu siseneda oma kontole sama lihtsalt kui tavalise kontoga.

✅ Nõuded ja tingimused bet365 konto avamiseks

bet365 lehel konto avamise puhul on peamiseks nõudeks see, et klient peab olema vähemalt 18-aastat vana. Spordiennustuse teenuse kasutamiseks piisab täisealiseks olemisest, muude bet365 teenuste puhul on vajalik vanus vähemalt 21 eluaastat.

Lisaks sellele peab bet365 konto avamisel loomulikult nõustuma kõigi ettevõtte poolt nende teenuste kasutamiseks seatud tingimustega. Täpsemad reegild ja tingimused on ära toodud bet365 lehel konto.

Nõuded ja tingimused bet365 konto avamiseks

⚽️ Kuidas bet365 lehel panuseid teha

Paljude teiste spordiennustuse võimalust pakkuvate veebilehtede puhul on soovitava panuseni jõudmine paras peavalu ja võib võtta kontole sisse logimisest kuni panuse kinnitamiseni minuteid.

Puhul on panuse tegemise puhul küsimus sekundites. Kiirus on eriti oluline siis kui mängu alguseni on jäänud vaid mõned hetked.

Neile, kes tahavad panustada võistlustele, mis pole veel jõudnud alata on mõeldud bet365 lehe vasakus servas spordialade nimekiri, mille kaudu paari hiire vajutusega jõuab soovitud liigale ja otsitavale mängule ning seejärel ka juba konkreetse panuseni.

Kui soovitud mäng ja valitud meeskond või muu ennustus on pakutavate panuste seast leitud ei jää muud üle kui vajutada näidatud koefitsendil. Seda tehes näidatakse valikut lehe parempoolses küljes koos kastikesega, kuhu tuleb sisestada panuse suurus.

Kui kontol on panustamiseks vajalik summa olemas ja see on kastikesse sisestatud ei jää enam muud üle kui panus kliendi poolt kinnitada.

Läheb mõni sekund ning bet365 võtab panuse vastu ning see saab spetsiaalse tähtedest ja numbritest koosneva unikaalse koodi, mille järgi on võimalik hiljem igat konkrteetset panust tuvastada. Jääb vaid üle oodata ennustuse lõpptulemust.

Loomulikult on bet365-s võimalik ka mitmikpanuste tegemine. Protsess on täpselt sama kui üksikpanuste puhul, lihtsalt panuse sedelile tuleb lisada mitu valikut vajutades vastavatel koefitsentidel.

Panusesedelil arvutatakse automaatselt välja lõplik koefitsent ning kliendil ei jää muud üle kui sisestada panuse summa ja panus kinnitada.

💳 Kuidas teha sisse- ja väljamakseid

Bet365 logi pakub Eesti klientidele erinevaid võimalusi sisse- ja väljamaksete tegemiseks. Valikute hulgas on populaarsed e-rahakotid ja lisaks sellele on loomulikult võimalus teha sissemakseid pangakaardiga või siis ülekandena.

bet365 puhul tuleb kliendil meeles pidada, et raha saab välja maksta läbi selle maksesüsteemi, mida viimati kasutati sissemakse tegemiseks.

☎️ Klienditugi

Loomulikult on ka bet365 logi-l oma klienditugi, mis on valmis kliente aitama, mistahes küsimuse korral.

Eestlastel on võimalus abi saada ka emakeeles. Eestikeelne klienditugi töötab iga päev kella 11.00 kuni südaööni. Inglise keelne klienditugi on avatud 24/7.

18+ | Kaubanduslik sisu | Rakenduvad kasutustingimused | Palun mängige vastutustundlikult