Betsafe boonuskood

🎫Betsafe boonuskood 2024

Betsafe

94/100
 • Valid bookmaker in
 • Tested & Verified on 19 juuni 2024

Betsafe ja spordiennustusleht on pea iga eestlase poolt tuntud. Kui hakkad värskeks Betsafe’i kliendiks, ootab sind ees Betsafe spordiboonus

✅Mida annab mulle Betsafe boonuskood?

Betsafe pakub mängijatele erinevaid boonuseid. Leia Betsafe avatud konto pakkumised siit!

Tasuta panuse boonus tuleb läbi mängida vähemalt 1 korda, minimaalse koefitsiendiga 1,5. Pea aga silmas, et läbimängunõue kehtib nii sissemaksele kui ka saadud boonusele. Boonuse läbimängimiseks on õnneks aega tervelt 14 päeva, seega ei tohiks läbimängunõue olla raskemate killast.

Boonuse läbimängunõue on üllatavalt madal: vaid 1x. Samas aga on boonusel mitmeid teisi piiranguid (nagu näiteks teatud mängude välistamine läbimängimiselt). Just seetõttu tuleks enne boonuse lunastamist lugeda põhjalikult Betsafe’i boonuse tingimusi.

Betsafe boonuskoodKogus
Tervitusboonus

Betsafe pakub mängijatele erinevaid boonuseid. Leia Betsafe avatud konto pakkumised siit

Läbimängimiseks aega

14 päeva

Saate lugeda ka meie arvustust bet365 viitekoodi kohta, ja Unibet viitekood.

📝Betsafe’i sisselogimine

Betsafe boonuskood ja kõik mänguvõimalused avanevad siis, kui lood endale kasutajakonto. Selle jaoks järgi neid lihtsaid samme:

 1. Suundu Betsafe.ee kodulehele siin lehel asuva arvustuse kaudu ning klõpsa nuppu “Loo konto”.
 2. Täida registreerumisankeet, mis näeb välja sarnaselt allolevale pildile. Registreerumiseks pead jagama Betsafe’iga mõningaid isikuandmeid, sealhulgas oma aadressit ja isikukoodi. Viimane on vajalik selleks, et Betsafe saaks kiirelt kontrollida, ega sa pole lisatud näiteks riiklikusse mängukeeluga inimeste listi.
 3. Pärast konto loomist pead kinnitama oma e-posti aadressi ning samuti pead oma konto tuvastamiseks laadima üles mõned dokumendid (näiteks oma ID-kaardi koopia). See kõik on vajalik rahapesu tõkestamise seaduse kohaselt.

Kui kõik see on tehtud, saadki jätkata oma esimese sissemaksega ning nautida Betsafe’i panustamisvõimalusi.

Betsafe'i sisselogimine

⚽️Betsafe spordiennustused

Varasemalt Triobetina tuntud Betsafe on eelkõige spordiennustuste (toto) korraldaja. Ehkki portaalis saab mängida sisuliselt kõiki õnnemänge, on spordiennustused Betsafe’i tõmbenumber.

Esimene Betsafe’i oluline eelis on hulk erinevaid panustamisnišše: eraldi kategooriatest leiab tavalise spordiennustuse, livebeti ja virtuaalspordi. Virtuaalsport on eriti huvitav, lastes panustada arvutiga genereeritud spordimängudele. Näiteks saab Betsafe’is panustada virtuaalsele hobuvõidujooksule, kus osalevad virtuaalsed hobused, mitte ehtsad suksud.

Betsafe’i panustamisturud on nii mitmekesised, et algajal panustajal võib esialgu olla raske valikuid teha. Lihtsamate valikute tegemiseks on Betsafe esile tõstnud populaarsed spordialad nagu:

spordialade valikjah/ei
Soccer Ball on Microsoft Jalgpall
Tennis on Facebook 15.0 Tennis
🏒 Jäähoki
🖥️ E-sports
⛹🏻‍♂️ Korvpall

Iga spordiala peale klõpsates avaneb täpsem liigade või alamängude valik: näiteks espordi valimisel saad omakorda valida Dota 2 või League of Legendsi mängud. Seega kõige lihtsam on navigeerida oma soovitud spordialale, misjärel saad juba leida täpsemad valikud.

Vasakult küljeribalt saab aga spordialasid valida ka A-Z formaadis. Muuhulgas saab panustada näiteks kriketile, Gaeli spordimängudele, malele, nooleviskele ja paljudele teistele valdkondadele.

Üks tänuväärne filter Betsafe’i spordiennustuslehel kuvab parasjagu populaarseid võistluseid, mis võivad panustajatele rohkem huvi pakkuda. Näiteks võib sealt leida Euroopa Liiga või Inglismaa Premier League matšid.

Betsafe’i spordiennustuste võlu avastad siis, kui näed, kui palju erinevaid panustamisvõimalusi portaalil pakkuda on. Ilma igasuguse liialduseta on Betsafe’is üks Eesti suurim panustamisturgude valik. Üheainsa jalgpallimatši ajal saad valida mitmekümne erineva võimaluse vahel, millest osad on ülimalt spetsiifilised. Muuhulgas saad teha näiteks järgnevaid panuseid:

 • Matši tulemus X minuti järel
 • Händikäp/Aasia händikäp
 • Poolaja tulemus + väravate arv üle/alla
 • Millal lüüakse X värav
 • Väravate arvu vahemikud
 • Penaltite määramisaeg
 • Nurgalöökide vahemik/arv
 • Mängija, kes teeb kübaratriki
 • Hoiatuskaartide arv
 • Võistkond võidab kaotusseisust
 • Omavärav
 • Värava löömise jalg (vasak/parem)
 • Peaga värava lööv mängija

Need on vaid mõned kümnetest valikutest, mida saab ühe matši panuse tegemisel valida. Lisaks on Betsafe’il panustajate toeks olemas ka statistikaleht, et saaksid teha enne panustamist rohkem uurimistööd.

🖥️Betsafe livebet

Kõigele ülalmainitule lisaks saab Betsafe’is teha ka live-panuseid. Kohe, kui klõpsad livebeti lehel mõnel mängul, kuvatakse kõrval ekraan, kust saad jälgida mängu kulgemist.

Livebeti jaoks pole saadaval küll nii palju valikuid kui matšieelsete panuste jaoks, ent siiski saad teha panuseid kümnetele mängudele 24/7. Panustamisvalikute hulgas on olemas ka armastatud händikäp. Seejuures saab live-panuseid teha ka paljudele teistele spordialadele lisaks jalgpallile. Betsafe on üks väheseid spordiennustuslehti Eestis, kus saad panustada livebeti formaadis isegi pesapallile, snuukerile ja kriketile.

betsafe spordiennustus

📉Betsafe’i koefitsiendid

Kui on üks asi, mida saaks natuke Betsafe’ile ette heita, on selleks Betsafe’i koefitsiendid, mis kipuvad olema teistest kihlveokontoritest mõnevõrra madalamad.

Näiteks kui ühe tiimi võidukoefitsient on Betsafe’is 3.20, on see mujal 3.30 või 3.25 – õige natuke rohkem. See pole aga rusikareegel, kuna mitmed koefitsiendid on just Betsafe’is suuremad.

Sellise erinevuse põhjus seisneb eelkõige Betsafe’i unikaalses cashout-funktsioonis. Cashout-funktsiooniga saad oma panuse Betsafe’ile “tagasi müüa” enne, kui tulemus üldse selgub. Selline võimalus võib olla eriti käepärane siis, kui sa pole parasjagu päris veendunud oma võiduvõimaluses.

Ilmselt just cashouti pärast on ka Betsafe’i koefitsiendid kohati natuke madalamad kui mujal, ent siiski on portaalis ühed kõrgeimad koefitsiendid – ja tihtipeale isegi kõrgemad kui teistel totokorraldajatel.

📲Betsafe mobiilis

Parim asi Betsafe’i panustamisvõimaluste juures on portaali kättesaadavus. Kui sinagi kasutad eelkõige nutitelefoni internetis lehitsemiseks, siis on Betsafe’i mängude ja spordipanuste nautimiseks võimalik kasutada Betsafe’i mobiilis ilma eraldi äppi kasutamata.

Betsafe töötab nutitelefonis otse veebibrauseri kaudu ilma, et peaksid kulutama oma seadme kettamahtu eraldi rakenduse jaoks. Piisab vaid sellest, kui teed nutitelefoni brauseris lahti betsafe.ee lehe, logid sisse oma kontole (või avad konto) ning kõik võimalused on sulle avatud.

Betsafe’i mobiilne veebileht sobib isegi pokkeri ja spordiennustuste tegemiseks ning samuti on saadaval enamus slotimänge.

💰Betsafe väljamaksed

Moodsaon ettevõte Betsafe üks neist, kes kasutab maksete töötlemisel Trustly teenust – niimoodi liiguvad Betsafe väljamaksed juba 15 minutiga! Aastaid tööstuses tegutsenud ettevõttena on Betsafe oma maksete liikumist tõhustanud peensusteni – enam ei pea ootama oma võiduraha mitu päeva.

Väljamaksete tegemiseks saad üldiselt kasutada ka järgnevaid makseviise:

 • VISA: minimaalselt 30 eurot, makse laekub 5 päeva jooksul
 • Pangaülekanne: minimaalselt 10 eurot, makse laekub 1-5 päeva jooksul (Eesti pankade puhul ilmselt samal päeval)
 • Skrill/Neteller: minimaalselt 25 eurot, makse laekub 24 tunni jooksul

Betsafe on väljamaksepiirangute osas üsna leebe: üldise reeglina ei saa 24 tunni jooksul välja maksta üle 50 000 euro (välja arvatud jackpotivõitude korral). Ettevõte võib paluda isikutuvastust siis, kui väljamaksed on ületanud 2000 euro piiri.

Lisaks tasub meeles hoida, et väljamakseid saab teha ainult samale maksevahendile, mille vahendusel sai tehtud ka sissemakse.

fännid juubeldavad

📞Betsafe klienditeenindus

Betsafe’i klienditeenindus on alati olnud üks selle trumpidest. Betsafe on sisukas abikeskuse leht, kus on lisaks kõikidele kontaktandmetele kirja pandud hulk erinevaid küsimusi-vastuseid. Ainuüksi selle abikeskuse lehe kaudu saad juba vastuse mitmetele punktidele ilma klienditeenindusse pöördumata.

Kui sul on aga mõni pakiline küsimus, on abiks Betsafe’i live-chat, mille vahendusel saad vastuse juba alla 1 minuti. Betsafe sõbralik eestikeelne klienditugi töötab kellaaegadel 10-23 (E-R) ning 12-21 (L, P).

Juhul, kui sul pole mahti live-chatis olla, võid saata Betsafele e-kirja, mispuhul vastatakse enamasti tunnikese jooksul. Veel ühe alternatiivina võid Betsafe’i klienditeenindusele helistada. betsafe on sisukas abikeskuse leht, kus on lisaks kõikidele kontaktandmetele kirja pandud hulk erinevaid küsimusi-vastuseid. Ainuüksi selle abikeskuse lehe kaudu saad juba vastuse mitmetele punktidele ilma klienditeenindusse pöördumata.

Betsafe on üks kõige sisukamaid pakkujad eestis, olles kasvanud nii mastaapseks, et pea iga eestlane teab seda Betsafe juba hästi. Varasemalt Triobeti nime all töötanud Betsafe on olnud meie seltsis juba pikki aastaid. Selle aja jooksul on ettevõte suuresti vedanud kogu tööstust ning näidanud tõeliselt kõrgeid standardeid.

Oma hiiglasliku mänguvaliku, kümnete panustamisturgude ja rikkalike boonustega on Betsafe üks parimaid portaale oma õnnemänguseikluse alustamiseks.

Ainus negatiivne külg, mida saab üldse Betsafe’i kohta välja tuua, on veebilehe üldine tumedates toonides disain, mis võib mõne kasutaja silmi häirima hakata. See on aga täielikult maitse küsimus, sest tehnilise võimekuse poole pealt on Betsafe üks kvaliteetsemaid Eesti pakkujadsid.

Kui sul on varuks Betsafe boonuskood, suundu kindlasti pakkujadt katsetama – sind ootab ees mitmekülgne ja kõrgete standarditega mängukogemus ühes kõige turvalisemas Eesti operaator!

18+ | Kaubanduslik sisu | Rakenduvad kasutustingimused | Palun mängige vastutustundlikult