Meist

Last updated november 15, 2021

Meist

Boonuskood.com pürgib läbipaistva hasartmängutööstuse toetamise poole ning aitab kasutajaid, aidates teha informeeritud otsuseid selle osas, millises online kasiinos tasub mängida. Selle eesmärgi tõttu oleme läbipaistvad ka selle osas, kuidas me töötame, et saaksid detailselt aru meie tegevusest.

Me soovime Boonuskood.com lehel, et sinu kogemus spordipanustamise või kasiinomängudega oleks võimalikult meeldiv. Seetõttu proovime sind juhendada ja toetada võimalikult hästi, pakkudes kvaliteetset sisu, uuenduslikku disaini ja häid tehnoloogilisi lahendusi. Nende eesmärkide täitmiseks palkame me üksnes andekaid inimesi.

Enamus meediafirmasid küsivad raha oma artiklite lugemise eest. Boonuskood.com aga eelistab säilitada tasuta sisu, et võimalikult palju inimesi saaksid sellele ligipääsu.

Kuna me ei küsi raha oma lugejatelt, peame me teenima raha teistel viisidel oma lehe ülalpidamiseks.

Boonuskood.com haldaja on:

BETTER COLLECTIVE

Toldbodgade 12

1253 Copenhagen K

Taani

Partnerturundus

Boonuskood.com ärimudel keskendub peamiselt partnerturundusele. See tähendab, et hasartmängukorraldajad maksavad boonuskood.com veebilehele külastajate eest, kes on meie lehelt suunatud nende juurde. Külastajate hulka jälgitakse meie tekstis või piltidel olevate partnerlinkide vahendusel ja küpsiste vahendusel, mis jälgivad seda, kui kasutaja on avanud konto meie lingi kaudu hasartmängukorraldajat külastades.

Veelgi täpsemalt rääkides, siis Boonuskood.com teenib raha tegevusloaga hasartmängukorraldajatelt järgnevatel viisidel:

  • Me võime saada hasartmängukorraldaja käibelt protsendi, vastavalt meie poolt suunatud mängija tegevustele kogu tema aktiivse mängutegevuse käigus. Selline ärimudel on tuntud kui “käibejagamine”.
  • Me võime saada fikseeritud tasu iga mängija eest, kes avab meie kaudu konto ja teeb sissemakse. See on tuntud inglise keeles kui cost-per-acquisition (CPA) ehk tasu kliendi hankimise eest.
  • Vahel võib meie komisjonitasu olla nende kahe kombinatsioon.

Tegemist on väga levinud ärimudeliga, mida kasutavad paljud uudisteportaalid, blogid, hinnavõrdluslehed jpt.

Kuidas see mõjutab sellel lehel oleva sisu ausust?

Ülaltoodu ei mõjuta meie sisu täpsust. See, mida me kirjutame, ei ole kuidagi mõjutatud erinevate hasartmängukorraldajate poolt. Me soovitame ainult selliseid kihlveokontoreid ja online kasiinosid, mille teenuste headust me usume. Me ei kiida ühtegi portaali lihtsalt omaenda rahakoti täitmise nimel. Me töötame ainult portaalidega, mida me usaldame.

Meie eesmärk on pakkuda kasutajatele ausaid nõuandeid ja täpset infot kõige osas, mis on seotud spordipanuste ja kasiinomängudega, et meie lugejad saaksid olla paremini informeeritud ja organiseeritud oma mängutegevustes. Me usume, et just siiruse ja aususe kaudu võidame me kasutajate usalduse.

Pikaajaline strateegia

Me usume, et usaldusväärse brändi loomine on oluline pikaajaliselt eduka äri jaoks. See lähenemisviis on tekitanud meile hasartmängukorraldajatega probleeme, kui nad pole meilt saanud selliseid arvustusi nagu nad lootsid. Me aga ei kompenseeri kunagi oma eetikalt ning ei hakka eales edastama võltsinfot. Enamus hasartmängukorraldajaid, kellega me koostööd teeme, mõistavad seda vaatevinklit ning aktsepteerivad fakti, et meie arvustused on alati 100% korrektsed ja objektiivsed, isegi kui see tähendab, et me kajastame mõningaid vähemmeeldivaid osasid.

Meie töö ei ole kaitsta hasartmängukorraldajate imagot. Vastupidi, me üritame leida tasakaalu positiivse ja negatiivse vahel, et meie kasutajad teaksid täpselt, mis neid ees ootab konto avamisel. Mõnel juhul me võime isegi peatada koostöö mõne partneriga, kes ei vasta teatud standarditele.

Vastutustundlik mängimine

Boonuskood.com usub, et hasartmängud on loodud meelelahutuseks – ja üksnes meelelahutuseks. Kui sa tunned, et hasartmängud hakkavad sinu elu üle võimust võtma, võid ühendust võtta Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusega, külastades veebilehte 15410.ee või helistades numbrile 15410. See teenus on rahastatud Sotsiaalministeeriumi poolt ning on abivajajate jaoks täiesti tasuta.

18+ | Kaubanduslik sisu | Rakenduvad kasutustingimused | Palun mängige vastutustundlikult